Prestige

PRODEJ POUZE NA PRODEJNĚ LÁDVÍ

Firmu Moleda jsme zakládali v roce 2002 s odhodláním spojit tradici s inovací. Záhy se ukázalo, že naše filozofie je správná. V roce 2003 jsme se stali majiteli obuvnických výrobních linek původem ze Svitu, později z CEBO, a navázali jsme na tradiční obuvnický průmysl ve Zlíně. Do výroby obuvi jsme začali implementovat nová řešení a moderní postupy. Důraz na kvalitu se tak odráží v každém páru obuvi, který opouští naši výrobní linku. Přesvědčily se o tom již tisíce a tisíce spokojených zákazníků nejen v České republice, ale i na Slovensku či v USA.

Specializujeme se na výrobu obuvi s nástřikem PUR (=polyuretanových) podešví, dříve jsme vyráběli i obuv odlévanou. Kvalita výrobků je dána již výběrem materiálů, které vstupují do procesu výroby. Využíváme pouze prověřené materiály, které uspěly při náročných kontrolách v certifikovaných zkušebnách (např. ITC Zlín). Proto se obuv z naší dílny pyšní mnoha certifikáty, které jsou dokladem její zdravotní nezávadnosti, kvality i bezpečnosti při práci. Zaměstnanci Moledy nejsou pouze lidé obsluhující stroje, jsou to skuteční odborníci a znalci. Právě jejich pečlivost a inovativní myšlení v kombinaci s technologickým zázemím dává vzniknout originální obuvi Prestige. Seznamte se s postupem výroby originální prestižky.

Stálicí našeho produktového portfolia je známá obuv Prestige. Spolu se zařízením na výrobu tohoto legendárního modelu jsme zakoupili i formy na výrobu modelu dříve známého jako „mečířky“, které jsou dnes prodávány pod názvem Sport, označení vzoru je M40020. Díky tomu nyní nabízíme obuv nejen mimořádně funkční, ale také designově atraktivní. Mimořádný důraz klademe na kvalitu obuvi pro nejmladší zákazníky. Naše certifikovaná obuv PRESTIGE podporuje správný vývoj dětského chodidla a naším velkým přáním je, aby se i ostatní výrobci rozhodli udělat pro zdraví dětí maximum.

Posloucháme, co naši zákazníci chtějí a snažíme se jim vždy vyjít vstříc. Proto neustále rozšiřujeme rodinu našich výrobků. Projděte si naše produktové portfolio a jistě naleznete ideální pár obuvi i pro vás a vaše blízké. Ať již zvolíte model klasického designu či moderně laděný pár, kvalita a zdravotní nezávadnost budou vždy jejich společným jmenovatelem.

Jdeme s dobou, vítáme změny a stále pracujeme na nových projektech. V roce 2010 jsme světu představili mladistvou a barevnou tvář prestižek v rámci projektu „Přiznej barvu!“. Zpočátku šlo o zábavu při vybarvování prestižek, postupně se však naše designová laboratoř začala plnit nádhernými návrhy. Vyzvali jsme ty nejtalentovanější návrháře, aby své modely přihlásili do soutěžního klání. Nejúspěšnější pár jsme hrdému návrháři vyrobili jakožto vítěznou trofej, a tak se do světa vydaly první páry pestrobarevných prestižek. Soutěž vzbudila vlnu zájmu a nadšení a od jara 2010 nabízíme výrobu barevných prestižek na zakázku. Více o úspěšném projektu „Přiznej barvu!“ naleznete na adrese www.prestizky.cz.

V Moledě je stále živo. V roce 2010 jsme se vší slávou vyrobili miliontý pár prestižek, což nám připomnělo, že tím nejdůležitějším jste pro nás vy – naši věrní zákazníci.

Rok 2011 byl pro naši firmu ve znamení velkého třesku = stěhování + nákup nových výrobních technologií. Prestižky se ve zlínském obuvnickém areálu vyráběly od doby svého vzniku (zhruba od poloviny 80.let minulého století) až do roku 2011. Ale nově zakoupené srdce výroby – vstřikolis DESMA – si zasloužilo důstojné místo v odpovídajících prostorách mimo dosluhující průmyslovou zónu. A tak jsme celou výrobu přemístili do vlastních prostor na okraji Zlína, do krásné a přívětivé Štípy. Tímto krokem jsme získali jak nové prostory, tak moderní technologie. Takové, jaké si naše prestižky zaslouží. I přes tyto velké starosti se nám podařilo v roce 2012 do výroby zařadit nové typy dětských prestižek (barevné kotníkové a nové „golfové“ bíločerné polobotky).

Novým přírůstkem do rodiny prestižek jsou PRESTIGE AIR s pohodovým designem a zbrusu novým měkkým vlasovým materiálem, který zpříjemní dnešní hektickou dobu. Zatím jsou na světě pouze ve zkušební ověřovací sérii, ale pro rok 2013 již budou dostupné v široké velikostní škále.

A ještě chystáme pro rok 2013 překvapení v podobě letního modelu. Pokud vše dopadne k naší spokojenosti, tak již v létě roku 2013 přivítáme na světě letní přírustek do naší prestižní rodiny.

Děkujeme Vám za vaši přízeň a slibujeme, že pro vás budeme vždy vyrábět obuv, na kterou se můžete v každé chvíli spolehnout!

Váš tým Moleda.

Provozovny

PRAHA 8, STŘELNIČNÁ
provozovna přemístěna o patro výš
vestibul metra "C" Ládví

PRAHA 7, CENTRUM STROMOVKA
U Národní galerie
PRAHA 9, CHLUMECKÁ
vestibul metra "B" Černý Most, výstupní strana


Rychlost • Spolehlivost • Kvalita

3x v Praze

Kontakt

PRAHA 8, STŘELNIČNÁ
tel.: 775 234 412

PRAHA 7, CENTRUM STROMOVKA
tel. : 776 724 096

PRAHA 9, CHLUMECKÁ
tel.: 602 861 429

Share This
Call Now Button