Kniha návštěv

Zanechte nám zde svůj dotaz nebo vzkaz jako komentář a my Vám co nejrychleji odpovíme.

17 Komentáře

 1. Hi,

  Set to thrive under Google’s April 2024 update?

  I’m Alex from IndexedChecker. We’re thrilled to extend our exclusive free signup offer valid until May 21, 2024

  Claim 30 free Index Checks and 500 Backlink Credits to elevate your SEO strategy

  This limited-time offer is designed to help you avoid the risks of deindexed or unindexed URLs, ensuring your website remains visible and ahead of the competition.
  At the same time, we can market and give brand awareness to IndexedChecker SEO. It’s a win-win.

  https://indexcheck360.com/

  Claim 30 free Index and 500 Backlink Credits

  Best regards,
  Alex

  Odpovědět
 2. OC Stromovka. Moc děkuji za opravu zipu u kozačky. Oprava ihned na místě. Milé jednání. Doporučuji.

  Odpovědět
 3. OC Stromovka – Naprosto skvělé. I drobnost pečlivě vyřeší. Velký dík.

  Odpovědět
 4. Dobrý den, chci poděkovat panu ševci v OC Stromovka! Opravil mi v rychlosti dvoje stepařské boty! Je velice ochotný a určitě ho můžu doporučit!! Ještě jednou díky!

  Odpovědět
 5. Ráda bych pozitivně ohodnotila práci pana ševce z OC Stromovka. Boty mi opravil velice rychle, jedny dokonce na noze a na počkání. Je velice ochotný, pracuje rychle a navíc s úsměvem. Ráda se sem budu vracet.
  Děkuji!

  Odpovědět
 6. Dobrý den.
  Děkuji, děkuji, děkuji….pánům z opravny obuvi, která se nachází ve vestibulu metra LÁDVÍ na Praze 8.
  Setkat se v dnešní době s tak vstřícným přístupem, upřímně míněnými radami a ochotou, jaká se hned tak nevidí, to je opravdu neuvěřitelné:-))
  Díky vám, pánové, mám vždy, když odcházím z vaší provozovny, parádní den:-)
  Nejen že vím, že mé boty jsou v dobrých rukách, ale co je až neuvěřitelné, že své zákazníky informujete i o tom, že je u těch či oněch bot oprava cenově nevýhodná. Ať už z důvodu, že by byla krátkodobá nebo že by byla příliš drahá.
  Ať se daří a ať jsou kšefty!! :-))
  TUTO PROVOZOVNU VŘELE DOPORUČUJI!
  S pozdravem Zdenka Drbohlavová (ta, která od vás získala super typ na čistírnu koženého oblečení):-))

  Odpovědět
 7. Jste nejlepší opravna obuvi široko daleko! Mám s vašimi službami jen ty nejlepší a hlavně dlouholeté zkušenosti. Vždy precizní práce a milá obsluha – především pan Rejhon (Centrum Stromovka). Přeji vám, ať se vaší firmě i nadále daří, a ať vám další spokojení zákazníci přibývají.

  Odpovědět
 8. Dobrý den, dnes jsem byla velice překvapená příjemnou obsluhou a hlavně rychlou opravou části kočárku. Byla jsem v opravně na Chodevě a Novoplaze a bylo mi řečeno, že to nejde opravit. Tady opraveno za 30 min. a hlavně od začátku rozhovoru žádná negace. Byla jsem v šoku. Pán příjemný a velice, velice ochotný. Doporučuji každému. Ochota, rychlost, šikovnost a levný ceny.

  Odpovědět
 9. obrý den, obracím se na Vás s prosbou/dotazem. Vím, že se věnujete vlastní výrobě obuvi, ale přesto bych Vás požádala o pomoc. Dostala jsem boty jako dárek. Ve švu přes nárt mě nepředstavitelně škrtí. Šlo by boty v tomto místě přešít nebo problém i nějak jinak vyřešit? A samozřejmě je otázka, zda byste se toho mohli ujmout vy nebo jestli byste věděli, kam se obrátit. Děkuji moc za odpověď. Mirka Pařízková

  Odpovědět
 10. Chtěl jsem opravit deštník. Dověděl jsem se, že teprve za dva týdny bude deštník odeslán k opravě ze sběrného místa (Centrum Stromovka) někam na Moravu a opravu můžu očekávat asi za měsíc, cena 350 Kč za výměnu dvou špejlí. Když jsem vyjádřil svou nelibost, bylo mi dost hrubě sděleno, že můžu tedy deštník vyhodit, protože jinde v Praze deštníky prý neopravují. Odnesl jsem ho tedy jinam a oprava na tom “neexistujícím” jiném místě v Praze byla perfektně provedena do druhého dne.
  Rozhodně nedoporučuji.

  Odpovědět
 11. Dobrý den, vyměňujete prosím zipy u batohů? Děkuji!

  Odpovědět
 12. Dobrý den, opravujete golfové deštníky? Chci opravit model černý deštník Clicgear, velikost 68″. Mám na něm prasklé dvě ramena. Můžu dodat i foto, ale nevím na jaký email to zaslat. Děkuji za reakci.

  Odpovědět
  • Dobrý večer,
   jsme sběrna pro opravu deštníků. Můžete přinést.

   Odpovědět
 13. Zcela nezávazný při provádění objednávek dal deštníku 20.6.2020 za opravu s dobou 7.7.2020 za opravu. Už 10.7.2020 mě nikdo ani nezavolal a nic nevysvětlil jasně. Volám sám sebe, už jsem potřetí slyšel zaslíbení, které zítra, brzy atd. A tak dále. NE DOPORUČUJEME !!!

  Odpovědět
 14. Dobrý den, ve středu 10.6. jsem k Vám do provozovny Střelničná odvezla na opravu své trekové, goretexové boty, jelikož jsem se na Vašich stránkách dočetla, že tuto služubu poskytujete (www.opravnaobuvi.cz/oprava-trekove-obuvi ) Chtěla jsem pouze přišít odpárané poutko na tkaničku. Při předávání jsem zmiňovala, že se jedná o goretexovou membránovou obuv, pro případ, že by to snad zkušený obuvník nepoznal a neuměl si přečíst nápis na botě. Bohužel až den po vrácení obuvi jsem se podívala dovnitř a s hrůzou jsem zjistila, že tuto botu prošili úplně skrz naskrz a uvnitř boty zauzlovali. Bez ohledu na to že ta bota má membránu. Jak je to prosím možné? Můžete mi sdělit, jak budeme celou záležitost řešit? Děkuji za odpověď

  Odpovědět
 15. Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat Vašim dvěma zaměstnancům v provozovně Chlumecká Praha 9 -vestibul Černý most, za příkladnou práci. Už několikrát jsem byla se službami spokojena( zejména s výrobou klíčů) a vracím se k nim přes celou Prahu. Přeji Vám víc takových řemeslníků S pozdravem Dagmar Šmídová,Praha 2

  Odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Provozovny

PRAHA 8, STŘELNIČNÁ
provozovna přemístěna o patro výš
vestibul metra "C" Ládví

PRAHA 7, CENTRUM STROMOVKA
U Národní galerie
PRAHA 9, CHLUMECKÁ
vestibul metra "B" Černý Most, výstupní strana


Rychlost • Spolehlivost • Kvalita

3x v Praze

Kontakt

PRAHA 8, STŘELNIČNÁ
tel.: 775 234 412

PRAHA 7, CENTRUM STROMOVKA
tel. : 776 724 096

PRAHA 9, CHLUMECKÁ
tel.: 602 861 429

Share This
Call Now Button